Zboží « Fish Spa Ostrava – naše malé rybičky, ošetří vám nožičky

STŘÍBRNÝ SET NÁHRDELNÍKU A NÁUŠNIC S PŘÍVĚSKEM

 Jednoduchým sladěním náušnic a náhrdelníku s decentním a elegantním přívěskem docílíte kouzelného vzhledu, kterým oslníte své okolí při jakékoli příležitosti. Stejně tak se set hodí jako dárek, kterým potěšíte každou milovnici šperků.

Řetízek je 45 cm dlouhý a přívěsky váží pouhé 4 g. Nejen, že tedy budete vypadat neodolatelně, ale navíc se vám šperky budou i velmi příjemně nosit, jelikož je ani neucítíte.

 Cena 358,- Kč

Osobní odběr ve Fish Spa Ostrava na Českobratrské ulici

TETOVACÍ RUKÁV / CENA 150,- Kč

ZÁKLADNÍ POPIS

Tetovací rukávy fungují na podobném principu jako dámské punčochy – snadno se navléknou na ruku, kde je patrný jen vytetovaný motiv. Jsou vyrobené ze spandexu a nylonu. Tento elastický materiál se přizpůsobí Vaší ruce, nikde neškrtí ani netlačí. Jsou vhodné jako extravagantní doplněk každodenního oblečení, ale také s ním vhodně doplníte kostým nebo dres. Výsledek je vždy zaručený – stoprocentně zaujmete!

BALENÍ

Jedno balení obsahuje rukáv na jednu ruku.

VÝHODY •cena – tetovací rukávy jsou oproti standardnímu tetování velmi levné, nepředstavují tak nadstandardní výdaj pro Vaši peněženku •bezbolestnost – díky tetovacím rukávům se vyhnete bolesti číhající v tetovacích salonech, ať už při tvorbě nebo odstraňovaní Vašeho tetování •hygiena – s nošením potetovaného rukávu také odpadají veškeré hygienické problémy spojené s pravým tetováním •snadná manipulace – pokud si zvládnete obléci a vyprat tričko, zvládnete i nošení a péči o tetovací rukávy, tetovací rukávy se samozřejmě nosí pod tričkem s krátkým rukávem, aby co nejlépe vynikly •originalita – potetovaný rukáv je záruka originálního nápadu, a tak svým novým stylem nikde neomrzíte a dokonce i šokujete, navíc každý den můžete mít zcela jiný motiv a strhnout na sebe pozornost znovu a znovu

HISTORIE

Je známo, že Američané vždy přijdou s něčím novým, co se během pár let rozšíří po celém světě a způsobí boom. Jinak tomu není ani v případě tetovacích rukávů, které vznikly jako odpověď pro zákazníky rozhodující se, zda opravdu jít „pod jehlu“. Za jejich vznikem tedy nestojí nikdy jiný než samotné Spojené státy americké, ze kterých se potetovaný rukáv pomalu přesouvá do Evropy. I v České republice už sklízí úspěchy díky nadšencům, kteří každý den vylepšují svůj styl pomocí zajímavých vzorů na své ruce.

TETOVACÍ RUKÁV V HLAVNÍ ROLI

Film jako XXX, Dannyho parťáci, Vězeň z Azkabanu nebo seriál Prison break Vám jistě nemusíme představovat. Co mají společného? Holywood v nich obsadil do hlavních rolí právě tetovací rukáv a v seriálu Prison break hraje roli bezesporu klíčovou. Což je další možný způsob kreativního využití potetovaného rukávu. I v Čechách slouží jako součást kostýmů v chebském divadle nebo extravagantní doplněk florbalistů Sparty. Jejich využití je zkrátka pestré jako paleta nabízených vzorů, která nabízí kolem 25 rozličných designů vhodných pro různé typy lidí ale i situací.

TECHNICKÉ INFORMACE •Velikost: univerzální •Materiál: 92% Nylon, 8% Spandex •Délka: 45 cm •Důležité informace: lze prát v pračce, pro zachování vzoru doporučeno omezit používání chemických přípravků, rukávy se nežehlí

Osobní odběr ve Fish Spa Ostrava na Českobratrské ulici